KAUP TARTU LAOS
Laos

Kokkupandav tekstiilist riidekapp 170x170cm

Toode asub Tartu laos! 
PRAKTILINE XXL SUURUSES  – tekstiilist riidekapid on väga praktilised, kuna annavad piisavalt ruumi riiete ja muude tekstiilesemete hoiustamiseks. Lisaks hõlbustavad need organiseerimist ja korra hoidmist .
SÄÄSTAB RUUMI  – tekstiilist riidekapp on ideaalne lahendus neile, kellel on kodus vähe ruumi või mõni ajutine mööbliese. Tekstiilist riidekapp on kerge ja kohandatav erinevatesse ruumidesse. Sellel on 14 riiulit – 5 mõlemal küljel ja 4 keskel ning 2 riputuslatti.
MOBIILNE  – tekstiilist garderoobi üks suuri eeliseid on selle liikuvus. See on kerge, nii et seda saab hõlpsasti ühest kohast teise teisaldada, mis on kasulik, kui soovime muuta ruumi planeeringut või kolida uude elukohta.
MONTAAZIMIS LIHTSUS –  üksikuid garderoobielemente on väga lihtne kokku panna ja lahti võtta. Need ei nõua keerulisi tööriistu ega oskusi, mis tähendab, et neid saab kiiresti ja lihtsalt paigaldada igasse ruumi. Lihtsalt ühendage pistikud torudega ja kandke riie ettevalmistatud raamile.
SPETSIFIKATSIOON –  värvus: must; materjal: lausriie, plastik, metall; riiulite arv: 14; uste arv: 3; riputusvarraste arv: 2; mõõdud: 170 x 45 x 170 cm; kaal: 4 kg; kaal pakendis: 4,55 kg.

KAASAS

  • metallist torud
  • plastist pistikud
  • materjalist
  • 14 riidest riiulit

60.00

Laos