KAUP TARTU LAOS
Laos

Aiamööbli komplekt, laud ja 2 tooli

Toode asub Tartu laos! 
PRAKTILINE JA ELEGANTNE – mööbel on ilmastikukindel ja kergesti puhastatav. 3-osalise metallmööbli kaasaegne ja elegantne disain sobib hästi rõdule, terrassile ja aias. Komplekti kuulub kaks mugavat seljatoega tugitooli/tooli ja klaasplaadiga laud.
VÄGA LIHTNE KOOSTAMINE – kogu komplekti kokkupanemiseks kulub umbes 15 minutit.
TUGEVAD MATERJALID – paksust karastatud klaasist lauaplaat näeb väga stiilne ja elegantne välja ning seda on ka lihtne puhastada. Toolide ja laua terasraamid on ülimalt vastupidavad, täiendavaks eeliseks on tekstiilist vooder, mida iseloomustab erakordne vastupidavus ja hingavus. Tooli maksimaalne koormus on kuni 150 kg .
KINDEL ILMASTINGIMUSTELE  – GARDLOV mööblikomplekt töötab nii väljas kui ka sees, see on vastupidav niiskusele ja UV-kiirgusele . Nüüdsest ei pea enam muretsema, et mööbel jäi aeda ja sadas vihma.

SPETSIFIKATSIOON – metalli värvus: must; kohtade arv: 2; tooli maksimaalne koormus: 150kg; maksimaalne lauakoormus: 50kg; raam: pulbervärvitud teras; klaasi paksus: 5 mm; toolide virnastamise võimalus: jah; mõõdud: tool (laius/pikkus/kõrgus): 55x70x92cm; laud (laius/pikkus/kõrgus): 60x60x69,5cm; tooli kaal: 4,80 kg; laua kaal: 5,30 kg; komplekti kaal: ~16,75 kg.

110.00

Laos