Toote tagastamine

1. Tarbijast ostjal (VÕS § 34 tähenduses) on õigus taganeda müügilepingust 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis. Kaup tuleb tagastada viitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest.

2. Kauba tagastamise kulud jäävad kogu ulatuses ostja kanda (välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tellimusele).

3. Kauba eest tasutud summa (va arvatud kauba ostjale kohaletoimetamise kulu) tagastatakse ostja poolt näidatud arveldusarvele hiljemalt 30 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest teenuse osutajani.

4. Kui pärast kauba tagastamist müüja poolt teostatud kauba seisukorra kontrolli tulemusena on selgunud, et tagastatud kauba seisnud on üleandmisega võrreldes halvenenud, tuleb ostjal hüvitada kauba väärtuse vähenemine. Ostja on kohustatud kauba väärtuse hüvitama juhul kui kaup on ostja poolt kasutatud, ümber töötatud, rikutud, jms juhtudel.

TOOTE TAGASTAMISE AVALDUS

Täidetud avaldus palume saata 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest aadressile info@krissed.ee