KAUP TARTU LAOS
-40%
Laos

Inglise keele õppimise mänguasi, roosa

Toode asub Tartu laos! 
SÕNADE ÕPPIMINE KORDAMISEGA   – pärast kaardi sisestamist hääldab karulugeja pildilt sõna inglise keeles, võimaldades lapsel seda korrata. Kui laps vajab kordamist, saab ta vajutada nuppu “KORDA”. See võib ka vaigistada või muuta lugeja valjemaks.
PALJU INGLISE KEELE ÕPPEKARTE – komplekti kuulub 112 kahepoolset kaarti, mis annab koguni 224 illustratsiooni. See on väga suur hulk uusi sõnu, mida laps saab tasapisi inglise keeles õppida ja harjuda. Kaardid on ka erinevat värvi.
VASTUPIDAV AKU + ENERGIASÄÄST  – lugejal on mahukas aku, mis kestab kuni 5 tundi õppimist. “Õpetaja” lisaeelis on automaatne väljalülitamine pärast 5-minutilist tegevusetust, mis säästab lisaks energiat.
KAARTIDEL ON SÕNAVARA –  loomad; sõidukid; toit; igapäevane tegevus; perekonnad; värvid; kujundid; kostüümid; loodus; numbrid; tähed; nädalad; kuud;
aastaajad; keha; mänguasjad; meelelahutus; instrumente ja palju muud.
SPETSIFIKATSIOON –  värvus: roosa / sinine; automaatne väljalülitamine: jah; aku maht: 300 mAh; laadimisaeg 80 min; kasutusaeg: kuni 5 tundi; kaartide arv: 112; sõnade arv: 224; kaardi suurus: 9 x 6 cm; laadimiskaabel: jah USB – microUSB; mõõt: 11 x 10 x 2,2 cm

15.00

Laos