KAUP TARTU LAOS
Laos

Õpetlikud ehitusklotsid 192tk

Toode asub Tartu laos!
192 tükki- klotside komplekt koosneb paljudest siilikujulistest ja erinevat värvi elementidest (kuni 192 tükki), mis võimaldavad lapsel luua erinevaid ehitisi, harjutades samal ajal oma ruumilist kujutlusvõimet ja loovust.
KONSTRUKTSIOON – siiliklotside iseloomulik tunnus on nende ebatavaline ehitus! Nendega liitumine on võimalik tänu paljudele väljaulatuvatele nõeltele – sealt tuleb nende nimi! Kuid ärge muretsege, need pole päris nõelad, nende otsad on väga sujuvalt ümarad, muutes need täiesti ohutuks. Kindlasti ei jää need õrnade väikeste sõrmede vahele!
ERINEVAD KUJUD –  palju erinevaid kujundeid, mis võimaldab luua tõeliselt huvitavaid konstruktsioone! Komplektis on neid 192, nii et saate luua suuri ja keerukaid struktuure! Ehitusklotsid on iga lapse unistus, kellele meeldib klotse seada. Mängimise võimalused on siin praktiliselt piiramatud.
SPETSIFIKATSIOON  – värvus: mitmevärviline; materjal: plastik; klotside arv: 192tk; pakendi mõõdud: 29 x 24 x 14cm; kaal: 1,117 kg; kaal pakendis: 1,198 kg.

28.00

Laos