KAUP TARTU LAOS
Laos

Panda kaisukaru-öölamp meloodiatega

Toode asub Tartu laos! 

 • Pandakaru on erakordne mänguasi, mis on loodud spetsiaalselt lastele, et aidata neil rahulikult uinuda. See on 30 sentimeetrit kõrge ja on ideaalne magamiskaaslane igale beebile.
 • Pandakaru ainulaadsed omadused, nagu suured sinised silmad ja sinised käpad, annavad talle sõbraliku ja jumaliku välimuse, mis julgustab kallistama.
  Ta on riietatud pehmesse must-valgesse karusnahasse, mis meenutab klassikalist pandat, muutes ta laste jaoks veelgi jumalikumaks ja ahvatlevamaks. Tema kõht ei toimi mitte ainult hubase padjana, vaid on ka koht, kuhu asetatakse spetsiaalne lamp. See lamp kiirgab pehmet valgust, mis loob lapse toas mõnusa atmosfääri, lisades hällilaulu, mis mõjub rahustavalt ja lõõgastavalt.
  Pärast pandakaru magaja sisselülitamist saab beebi nautida rahulikku und, ümbritsetuna õrna valguse ja rahustavate hällilaulude helidest. See pole mitte ainult mänguasi, vaid ka sõbralik kaaslane, mis aitab luua teie beebile turvalise ja mugava magamiskeskkonna. Panda kaisukaru magamisase on asendamatu abiline teie lapse igapäevases unerežiimis, mis mitte ainult ei rahusta teid, vaid muutub ka teie lemmikkaaslaseks pikaks ajaks.
  Kaisukaru mõõdud:
  Mõõdud 30 cm x 17 cm x 13 cm
  Kaisukaru toiteallikaks on kolm 1,5V AAA patareid, mis ei kuulu komplekti.

35.00

Laos