KAUP TARTU LAOS
Laos

Ostukäru koos tarvikutega roheline

Toode asub Tartu laos! 

 • Suurepärane komplekt poodi mängimiseks – käru värviliste juurviljadega. Realistlikud detailid, plastikust köögiviljad, õppimine ja lõbu ühes! See imeline komplekt võimaldab teil nautida suurepärast ostlemist, arendades samal ajal oma kujutlusvõimet ja loovust.
 • Värviliste köögiviljadega täidetud suur ostukäru! See pole lihtsalt mänguasi, see on suurepärane võimalus lastele jäljendada täiskasvanuid igapäevatoimingutes, arendades samal ajal nende kujutlusvõimet ja sotsiaalseid oskusi.
  Jalutuskäru on loodud laste maksimaalset mugavust ja turvalisust silmas pidades. Täielikult vastupidavast plastikust valmistatud see tagab turvalise ja kauakestva mängimise. Sellel on laiad rattad, mis tagavad liikumise ajal stabiilsuse ning mugav käepide, mis võimaldab lapsel käru hõlpsalt juhtida.
  Värvilised köögiviljad ja puuviljad on valmistatud kvaliteetsest plastikust, millel on realistlikud detailid ja atraktiivsed värvid. Komplekt sisaldab erinevaid köögi- ja puuvilju, mis imiteerivad täiuslikult tõelisi toiduaineid.
  Tänu neile saavad lapsed mitte ainult teeselda ostlemist ja lõikamist, vaid ka õppida tundma erinevaid juur- ja puuvilju ning arendada teadmisi tervislikust toitumisest. See pole lihtsalt lõbus, see on ka hariv kogemus, mis julgustab lapsi ümbritsevat maailma ja tervislikke toitumisharjumusi avastama.
  Käru mõõdud :
  Mõõdud 41cm x 18cm x 16cm
  Pakendi suurus:
  Mõõdud 43cm x 33cm x 10cm

25.00

Laos