KAUP TARTU LAOS
Laos

Kineetilise liiva ja liivakasti komplekt

Toode asub Tartu laos! 
LIHTNE MODELLEERIMINE  – liiv on  äärmiselt plastiline,  sellest saab teha mis tahes väljamõeldud kujundeid ja struktuure.  Sellel on positiivne mõju lapse sensoorsele integratsioonile ning see arendab suurepäraselt kujutlusvõimet, kunstilisi ja käelisi oskusi.
PROBLEEMIDETA PUHASTAMINE  – hea uudis aktiivsete laste vanematele on see, et  laste liiva saab kiiresti ja väga lihtsalt ära koristada. Kõik on jällegi tänu selle omadustele – lasteliiva osakesed tõmbavad üksteist ligi, mis tähendab, et liiv ei hakka laiali ja ei kogune tolmu. Liiv mitte ainult ei määri maja, vaid  ei kleepu ka väikeste käte ja riiete külge . Kui olete mängimise lõpetanud, pange see lihtsalt kotti.
SUUR KOMPLEKT  –  laste komplekt sisaldab: 2 kg liiva, 14 plastvormi, reha, sõel, labidas ja lehter.  Selliste tarvikutega on võimatu tüdineda. Liivaga komplekti kuulub ka  täispuhutav liivakast , mis aitab mänguala korras hoida.
OHUTU JA KÕRGE KVALITEET  – liiv on lapsele ja keskkonnale ohutu. Lisaks ei kuiva ega kõvastu ning seda saab naljaks mitu korda kasutada.
SPETSIFIKATSIOON  – liiva värvus: sinine; vanus: üle 3 aasta (soovitav vanus alates 5 eluaastast); liivakasti mõõdud: 57 x 43 x 7 cm; kaal: 2,216 kg; kaal koos pakendiga: 2,342 kg.

SPETSIFIKATSIOON

  • liivakasti mõõdud: 57 x 43 x 7 cm
  • kaal: 2,216 kg
  • kaal koos pakendiga: 2,342 kg

KAASAS
✓ täispuhutav liivakast/bassein
✓ pump
✓ liiv (2 kg)
✓ 14 vormi
✓ reha, kurn, spaatel, lehter

25.00

Laos