KAUP TARTU LAOS
Laos

Kaanega aiagrill tarvikutega

Toode asub Tartu laos! 
KAANE JA TERMOMEETRIGA GRILL – tänu sellele, et aiagrillil on kaas, annab see meile palju rohkem võimalusi. Valmistame nõudlikumaid roogasid, nagu suured lihatükid, juurviljad ja isegi pitsad. Termomeeter võimaldab täpselt reguleerida grilli sisetemperatuuri (kuni 300 kraadi Celsiuse järgi).
VAJALIKUD TARVIKUD TASUTA –  grilliga on kaasas tarvikud, mis võimaldavad valmistada imelisi roogasid: spaatel, kahvel ja tangid. Valmistatud roostevabast terasest. Neil on mugavad puidust käepidemed ja tänu spetsiaalsetele rihmadele saate need riputada kõikjale.
RATAD – tänu sellele, et aiagrill on varustatud ratastel jalgadega, on seda äärmiselt lihtne transportida. Transpordi veelgi lihtsamaks muutmiseks on grillil spetsiaalne käepide.
KÕRGE TÖÖKVALITEET – selleks, et grill teid võimalikult kaua teeniks, valmistati see kvaliteetsetest materjalidest. Selle kauss ja jalad on valmistatud roostevabast terasest. Tänu sellele on see vastupidav kõrgetele temperatuuridele ja värvitud on pulbermeetodil, mis takistab rooste teket.
SPETSIFIKATSIOON
must värv
materjal: roostevaba teras
mõõdud (pikkus / kõrgus / laius): 80/49/120 cm
resti mõõdud (pikkus / laius): 45 / 35cm
alumise riiuli mõõdud (pikkus / laius): 43/33 cm;
termomeeter: jah
õhuringluse reguleerimine: jah
kaal: 14,2 kg
kaal pakendis: 15,2 kg
KOMPLEKTIS
Grill
TASUTA : spaatel, tangid ja kahvel
TASUTA : puhur

115.00

Laos