KAUP TARTU LAOS
Laos

Juhtmega roosad kõrvaklapid

Toode asub Tartu laos! 
Imearmsad roosad kõrvaklapid, mis on mõeldud kõige pisematele! Need imearmsad kõrvaklapid pole mitte ainult turvalised, vaid ka täis värvi ja stiili, et meeldida igale väikesele muusikasõbrale.
Õrnates toonides kõrvaklapid, kaunistatud litritega, sädelev peapael ja pehmed, lillad kõrvad, mis teeb kõrvaklappidest mitte ainult praktilise aksessuaari, vaid ka moeka stiilielemendi. Pehmed kõrvapadjad ja kerge disain tagavad mugava kandmise pikka aega, ilma ebamugavustundeta.
Kõrvaklappidel on heli reguleerimise ja lugude kerimise funktsioonid, mis võimaldavad teil oma lemmikmuusika kuulamise üle täielikult kontrollida.
Piiratud helitase kaitseb teie lapse õrnu kõrvu, võimaldades samal ajal nautida oma lemmiklaulude, heliraamatute või muinasjuttude kuulamist. Kõrvaklapid on reguleeritavad, seega sobivad need iga lapse peasuurusega, tagades kandmisel mugavuse ja stabiilsuse.
Komplekti kuulub ka laadimiskaabel, mis tagab, et kõrvaklapid on alati kasutusvalmis.
Meie kõrvaklapid pole mitte ainult praktiline kuulamisvahend, vaid ka suurepärane viis oma stiili ja huvide väljendamiseks. Andke oma lapsele võimalus nautida helisid ainulaadsel viisil meie imearmsate kõrvaklappidega!
Pakendi suurus: 20cm x 17,5cm x 7cm
Sellel on CE sertifikaat ja see vastab EN71 standardile . Mõeldud üle 3-aastastele lastele.

20.00

Laos