KAUP TARTU LAOS
Laos

Autovärvi puhastussavi 180g

Toode asub Tartu laos!
Puhastussavi
  – kogub värvi mikropragudesse jäänud mustuse. See on värvimiseks ohutu, ei matista ega kriimusta pinda ning sobib suurepäraselt ka selliste elementide puhastamiseks nagu aknad, veljed ja tuled. Enne savi kasutamist peske auto korralikult puhtaks.
SAVI KASUTAMINE  – värvi savistamine on auto pesemise eelviimane etapp. Kõigepealt kontrollige, kas see ravi on vajalik?
LIHTNE KASUTADA –  kuidas kasutada savi? see on lihtne. Pigistage see näppude vahel lamedaks kettaks. Pidage meeles, et värvipinda tuleks eelnevalt pesta autošampooniga. Kasutage savi koos vee ja autošampooniga. Piserdage värvipinda vedelikuga ja seejärel pühkige mustuse eemaldamiseks saviga. Kui savi kogub suurel hulgal mustust, sõtke määrdunud pind sissepoole ja vormige see uuesti tasaseks kettaks. Kui pind on sile, tähendab see, et sellel ei ole saastumist.
SPETSIFIKATSIOON:  värvus: sinine, pehme: jah, kõikidele lakitüüpidele: jah, tüüp: traditsiooniline, mõõdud (enne sõtkumist): 9 cm x 6,5 cm x 1,5 cm, kaal: 180g, kaal pakendis: 184g.

 

8.00

Laos