KAUP TARTU LAOS
Laos

Aroomidifuuser-õhuniisutaja puldiga

Toode asub Tartu laos! 
Õhuniisutaja aitab teil vabaneda kuiva õhu probleemist teie korteris või kontoris. Ebapiisavalt niiske õhk alla 30% põhjustab limaskestade kiiremat kuivamist ning naha-, allergia- ja hingamisteede probleeme. Ruumide niiskus võib langeda sügisel ja talvel, kui kütteperiood on täies hoos, ja ka suvel – kõrgetel temperatuuridel. Kuiva õhu probleemi lahendab suurepäraselt digitaalselt juhitav õhuniisutaja. Seade tekitab jahedat udu, mis suurendab niiskuse protsenti ruumis.
4-in -1 NIISUTUS –  see erakordne seade  on kombinatsioon: lamp  – see valgustab ruumi õrna või värvilise valgusega;  ionisaator  – see vähendab kahjulikke ioone (positiivseid ioone), tekitades negatiivseid ioone – kõik saasteained kukuvad meie kopsude asemel maapinnale; õhk muutub kergeks ja värskeks ning selle tulemusena, meie heaolu paraneb koheselt;  hajuti – peale mõne tilga õli vette valamist vabastab niisutaja ka lõõgastavate omadustega aroomid;  ja niisutaja– see niisutab õhku ja tekkiv udu aitab teil lõõgastuda ja minimeerida päeva jooksul kogunenud stressi.
LAMP –  niisutaja töötab suurepäraselt lambina. Tänu kaasasolevale puldile saad muuta seadme valguse värvi (saadaval on kuni 7 värvi!). Tänu sellele loote oma korterisse ainulaadse atmosfääri. Igal värvirežiimil on tugevam ja õrnem versioon. Sellest saab ainulaadne kaunistus nii elutoas kui ka lastetoas. Ideaalne kingituseks.
FUNKTSIONAALNE –  seadmel on palju huvitavaid funktsioone, mis muudavad selle kasutamise lihtsamaks ja muudavad selle palju praktilisemaks. Sellel on TIMER (2H ja 4H) ja 4 töörežiimi: suur ja väike udu, samuti pidev ja katkendlik veeauru vool. See võimaldab teil reguleerida niisutaja tööd vastavalt oma eelistustele .
VAIKNE TÖÖ  – Niisutaja tekitab võimalikult madalat müra – see on üks vaiksemaid mudeleid turul, seega ei häiri see leibkonnaliikmeid – see sobib eriti hästi lastele, kelle uni on sageli kerge. Niisutaja ei sega teie igapäevast tegevust ega tööd.
SPETSIFIKATSIOON –  värvus: valge ja pruun; ionisaator: jah; niisutaja: jah; aroomi difuusor: jah; taimer: jah; öövalgus: jah; pinge: võimsus: 12W; 100-240V; mahutavus: 300ml; õli kaasas: jah; kaugjuhtimispult: jah; mõõdud (laius/kõrgus): 13/10cm; kaal: 0,25 kg; kaal pakendis: 0,3 kg.

24.00

Laos