KAUP TARTU LAOS
Laos

Autoremondi mängukomplekt, punane

Toode asub Tartu laos!
Lastele mõeldud isetegemiskomplekt on  punane veoauto, mis pole mitte ainult mänguasi, vaid ka tööriist kõige pisemate mehaaniliste oskuste ja loovuse arendamiseks. Veoautol on palju mehaanilisi funktsioone, mis võimaldavad lapsel osadeks lahti võtta ja uusi sõiduki osi kokku panna, mis ergutab kujutlusvõimet ja arendab käelisi oskusi.
See pole mitte ainult sõiduk, vaid ka mobiilne töökoda, mis tõmbab iga väikese isetegemise entusiasti remondi ja ehituse põnevasse maailma.
Selle komplekti peamine omadus on selle arvukad mehaanilised funktsioonid, mis võimaldavad interaktiivset õppimist ja mängimist. Laps saab katsetada erinevaid sõiduki osi lahti ja kokku monteerides, mis arendab tema käelisi oskusi ja loogilist mõtlemist.
Avanev kapott ja eemaldatavad rattad võimaldavad põhjalikult mõista auto ehitust ja uurida sõiduki sisemust.
Sõiduki põhipaneel on tõeline meelelahutus- ja suhtlustsoon. Paremale ja vasakule pöörav rool annab autentse sõidukogemuse, helisignaal aga lisab lõbusust ja realistlikkust. Valgus- ja heliefektidega hädaabinupp võimaldab teeselda kriisiolukorda, mille laps saab oma kujutluses uuesti luua. Start-stopp-nupp aktiveerib realistlikud sõiduki helid, käiguvalija aga võimaldab simuleerida suuna muutmist.
Unustatud pole heli- ja valgusefekte, mis lisavad mängule veelgi atraktiivsust ja võimaldavad lapsel oma meeli uurida.
Kogu komplekt on paigutatud kahele suurele rattale, tänu millele saab laps oma töötuba hõlpsalt ühest kohast teise liigutada, mis soodustab liikuvust ja loovust. See pole lihtsalt mänguasi – see on tööriist õppimiseks, oskuste ja kujutlusvõime arendamiseks, mis pakub tunde põnevat lõbu igale väikesele isetegemise entusiastile!
Isetegija komplekt on kokku pandud, elementide lahti keeramiseks tuleb kasutada komplekti kuuluvaid tööriistu.
Määra sisu:
– Töökojaauto
– tööriistad
Töötoa mõõtmed: 35cm x 33cm x 37cm
Valgus- ja heliefektide toiteallikaks on kolm 1,5V AA patareid, mis ei kuulu komplekti.
Sellel on CE sertifikaat  ja see vastab  EN71 standardile. Mõeldud üle 3-aastastele lastele.

70.00

Laos