KAUP TARTU LAOS
Laos

Niiskusekoguja autosse

Toode asub Tartu laos!
MULTIFUNKTSIONAALNE
  – see praktiline autokuivatusaine on lihtne ja samal ajal tõhus vahend niiskuse ja auravate akende vastu võitlemiseks autos või muus interjööris. Täidisega silikageeli täidisega kuivatusaine saab oma tööga suurepäraselt hakkama matkaautos, paadis, riidekapis, kindalaekas ja kõikjal, kus on probleem niiske õhuga.
LIHTNE KASUTADA –  õhukuivati ​​keskel on sinine niiskuse indikaator. Kui sellel on oranž värv, tähendab see, et see on kuiv ja kasutusvalmis. Kui värvus muutub siniseks, tähendab see, et see on niiskusega täidetud ja tuleb kuivatada. Kuivatada saab näiteks mikrolaineahjus, mille tulemusena aurustub sinna kogunenud niiskus. Pärast kuivatamist muutub indikaatori värvus oranžiks, mis tähendab, et see on kasutusvalmis.
HUVITAV DISAIN –  oma välimusega meenutab see väikest pehmet patja, tänu millele sobib see ideaalselt igasse interjööri. See ei jäta istmele ega põrandale niiskeid jälgi. See on ohutu, seega saame seda kasutada laste ja loomade seltsis.
KOMPAKTSED SUURUSED –  Õhukuivati ​​on väikese suurusega, tänu millele sobib see suurepäraselt igasse interjööri. See ei võta autos ega kindalaekas palju ruumi. Olenevalt kasutusest on õhukuivati ​​kasutusiga ca. 3 aastat!
SPETSIFIKATSIOON:

  • hall värv;
  • materjal: plastik;
  • täidis: silikageel;
  • mõõdud (pikkus / laius / kõrgus): 4/20 / 15cm;
  • kaal: 0,55 kg

8.00

Laos