Tingimused

1. Müügitingimuste kehtivus

1.1. Müügitingimused kehtivad krissed.ee veebipoest ostja (edaspidi Klient) ja ettevõtja Krissed OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad krissed.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

1.3. Veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel krissed.ee

2. Hinnainfo

2.1. Kõik veebipoes krissed.ee toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

2.2. Ostuhinnale lisandub transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile.

2.3. Transpordi hinnad on Eesti sisesed.

2.4. Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (3 päeva pärast tellimuse vormistamist).

2.5. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Krissed OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

2.6. Veebipood krissed.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel krissed.ee

3. Tellimuse vormistamine

3.1. Krissed.ee veebipoest saavad osta nii registreeritud kasutajad kui ka külalised.

3.2. Lisage soovitud tooted ostukorvi

3.3. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajutage lingile „Kinnitan tellimuse“.

3.4. Ostu kinnitamisel saadetakse Teile e-kirjaga arve.

3.5. Tellimuse ettemaks 100%. Tarneaeg eeltellimisel 3-4 nädalat.Enamus kaup on Tartus kohe olemas, välja arvatud tooted millele märgitud „TELLIMISEGA“.

3.6. Kauba saadavusel on kauba tarneaeg 1-5 päeva arve laekumisest alates.

3.7. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui järgmisel tööpäeval.

4. Müügilepingu jõustumine

4.1. Müügileping jõustub hetkest kui tellimuse kogusumma on laekunud Krissed OÜ arveldusarvele.

4.2. Tellimuse maksetähtaeg on 3 päeva, kui selle aja jooksul arvet ei tasuta, tellimus tühistatakse.

5. Kohaletoimetamine
5.1. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood krissed.ee tellimuse ning annab selle kohale toimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.Kullerfirma toimetab tooted Teie poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Kuller toimetab kauba sihtkohas välisukseni või lähimasse pick-up punkti. Kauba kannet tuppa või korteriukseni teenus ei hõlma.

5.2  Saaja on kohustatud saadetise vastuvõtmisel koos kulleriga saadetise pakendit kontrollima. Märgates pakendi kahjustust, peab saaja selle saatekirja märkima või teavitama märke tegemiseks kullerit.

5.3. Kõik tellimused, mis on tehtud enne kella 12:00, antakse üle logistikapartneritele samal päeval. Eeldatav tarneaeg on 1-2 tööpäeva.

5.4. E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.

5.5. Viivitusteta kohale toimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

5.6. Kaubale on võimalik kliendil ka ise Tartus järgi tulla. Eelnevalt tuleks aeg kokku leppida.

6. Tagastamisõigus

6.1. Peale tellimuse kättetoimetamist on Tarbijal õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada.

6.2. Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja originaalpakendis.

6.3. Soovides toodet tagastada, palume sellest meile hiljemalt 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist teada anda info@krissed.ee . Kauba tagastamisel peab ostja esitama vastavasisulise avalduse ja tagastama müüjale kauba omal kulul.

6.4. Kõik tagastused töötame läbi 5 tööpäeva jooksul peale toote meieni jõudmist. Vahetame toote ringi või maksame toote hinna.

6.5. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

6.6. Kauba tagastamisel ei tagastata kauba saatmiskulusid.

6.7. Juhul kui kaup on edasimüügiks kõlbmatu ostja süül ja ei ole originaalpakendis on Veebipoel õigus nõuda leppetrahvi ostjalt, kuni 50% toote hinnast, mis peetakse kinni tagastamisele kuuluvast rahast.

7. Vääramatu jõud

7.1. Veebipood krissed.ee ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood krised.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

 8. Isikuandmete töötlemine

8.1. Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

8.2. Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel krissed.ee.

8.3. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka krissed.ee poolne ligipääs.

9. Pretensioonide esitamise kord

9.1. Krissed.ee vastutab Kliendi müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest mis ilmnevad kuni kahe (2) aasta jooksul alates kauba üleandmisest Kliendile. Akudele kehtib garantii 6 kuud(garantii ei kehti ärikliendile).

9.2. Krissed.ee veebipood ei vastuta Kliendi süül toote puuduste tekkimise eest, puudustest mis on tekkinud toote mittekorrapärase hoiustamise või kasutamise tulemusena.

9.3. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste korral on Kliendil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava või ilma puudusteta tootega või müügilepingust taganemist.

9.4.Toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

9.5. Müügilepingust taganemise korral hüvitab krissed.ee Kliendile kauba eest tasutud summa Kliendi poolt soovitud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul peale kauba tagastamist ja puuduste kontrollimist ja tuvastamist.

9.6. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada meiliaadressile info@krissed.ee pretensioon kus on ära märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

9.7. Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud ühe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.

9.8. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

10.Muud tingimused

10.1. Veebipood krissed.ee ei vastuta Kliendi süül toote puuduste tekkimise eest:

10.1.1. Tootele on tekitatud mehhaaniline vigastus, tegemist on tavapärase kulumisega.

10.1.2. Mänguasja on kasutatud mittesihtpäraselt, valesti kasutatud või lohakalt hooldatud.

10.1.3. Toodet on ise remonditud, tekitatud ülepinge või niiskuskahjustus.

10.2. Veebipoest krissed.ee ostetud elektriautod on väljas sõitmiseks aga mitte väljas hoidmiseks.

10.3. Veebipoest krissed.ee ostetud elektriautod on mõeldud kodukasutuseks, kui autosid kasutatakse teenuste osutamiseks, rentimiseks on garantiitingimused kokkuleppel.

10.4. Juhul kui ostetud tootele on vajalik teostada remont, peab klient selle meieni toimetama.

Toodete pildid on illustratiivse tähendusega.

Palun andke meile alati teada, kui Teil on tellitud kaubaga probleeme tekkinud ning proovime leida kõiki osapooli rahuldava lahenduse.

Share

You Might Also Like