KAUP TARTU LAOS
Laos

Lastetelk sinine

Toode asub Tartu laos! 
Lastele mõeldud telk on suurepärane lõbu pikkadeks tundideks. Võlulossi kujuline riidest lastemaja on unistuste kingitus igale lapsele. Lastepaleel on kaks peenest võrgust akent ja takjakinnitusega eemaldatav sissepääs. Saate sellesse peita oma lemmikmänguasjad ja lasta oma fantaasial lennata. Lastetelk on ideaalne koht emotsionaalseks ja fantaasiarikkaks lõbutsemiseks nii kodus kui ka õues – nt aias, piknikul, terrassil või rannas.

  • TELK TUPPA VÕI AEDA – see kuninglik lastetelk meeldib kindlasti igale väikesele printsessile ja printsile, kes unistab oma lossist. Seda saab kasutada mänguasjade hoidmise kohana ja telgina õues mängimiseks . See kaunistab teie lapse tuba ja loob ainulaadse atmosfääri.
  • OHUTU – telk on valmistatud kvaliteetsest sünteetilisest materjalist, mis on vastupidav kahjustustele. Lisaks on sellel stabiilne raam, mis võimaldab teie lapsel turvaliselt mängida. Telgil ei ole teravaid servi, nii et laps ei tee endale haiget .
  • Telk on täiuslik reproduktsioon kuninglikust lossist. Sellel on ilusad värvid, mis julgustavad lapsi mängima. See julgustab loovat mängu, mis võimaldab teil oma kujutlusvõimet kasutada. Laps saab mängida üksi või eakaaslastega, loss on suur – mahub mitu last.
  • LIHTNE KOKKU PANNA JA LAHTI VÕTTA– telk on pakitud spetsiaalsesse sangaga kotti, mis muudab selle kaasaskandmise lihtsamaks ja muudab selle kompaktseks. See mahub autosse. Telgi ülespanek ja kokkupanemine on ülimalt kiire ja lihtne. Lihtsalt eemaldage toode kaanelt ja paigaldage raam sisse. See ei võta teil rohkem kui 5 minutit !
  • SPETSIFIKATSIOON  – sinine värv; materjal: 190T polüester + PA kate, muu: nailon + raam: materjal: klaaskiud, muu: roostevaba teras + PVC + kate: materjal: 190T polüester + PA kate, muu: nailon + raud; mõõdud: 135 x 105 cm, sissepääsu mõõdud: 55 x 40 cm, kaane läbimõõt: 45 cm; kaal: 0,745 kg; kaal pakendis: 0,75 kg.

20.00

Laos