KAUP TARTU LAOS
Laos

Laste LED sulgpallireketite komplekt

Toode asub Tartu laos!
Helendavad sulgpalli reketid– täielik uudsus õues mängimiseks. Helendava sulgpalli mängimine tähendab palju nalja ja naeru!
Kas otsite võimalust oma sulgpallimängu mitmekesistamiseks? Helendavad paletid on ideaalne valik! Teie õhtused mängud saavad lisasära, tagades mitte ainult suurepärase lõbu, vaid ka unustamatuid mälestusi. Liituge meie kogukonnaga ja avastage sulgpalli mängimise rõõm!
Komplekti kuulub kaks värvilist reketit , millel on mugavad vahtplastist käepidemed , mis ei lase käel mängides libiseda . Kuid see pole veel kõik! Eristavaks eeliseks on siin  LED-valgustus , mis suunatakse mööda labade kogu perimeetrit (ilma käepidemeteta). Tänu sellele saame mängida ka pärast päikeseloojangut, sest objekti piirjooned on näha. Lisaks on valgustusel 3 režiimi: kiiresti vilkuv, vilkuv ja pidev. Kõik, mida pead tegema, on valida see, mis sulle kõige rohkem meeldib, klõpsates käepideme allosas asuvat nuppu.
Komplekti kuulub ka 2 valget sulgpalli , mille ees on vikerkaarekujulised stopperid. Need otsad on veidi suuremad kui tavalised, mis teeb põrgatamise lihtsamaks ja lisab mängule sujuvust. Lisaks on üks neist varustatud puudutusele reageeriva LED-valgustusega. See on suurepärane lahendus neile, kes mängivad isegi hämaras!
Omadused:

  • Pilkupüüdev LED-valgustus:  LED-id, mis kiirgavad värvilist valgust, muutes need suurepäraseks õhtuhämaruses mängimiseks.
  • Kõrge töökvaliteet:  need on valmistatud vastupidavatest materjalidest, mis tagab nende pika eluea.
  • Ideaalne mängimiseks:  Sobiv kaal, tasakaal, vahtplastist käepide – tagab mugava mängimise.
  • Kolm valgustusrežiimi:  kolm valgustusrežiimi – pidev ja vilkuv, mis võimaldab reguleerida efekti vastavalt oma eelistustele.
  • Ideaalne kingitus: Helendavad sulgpallireketid on ideaalne kingitus igale spordisõbrale, olenemata vanusest.

Tehnilised andmed:

  • Mõõdud: 56,5 x 27 x 1,5 cm
  • Toide: 9x AG13 patareid (kaasas)
  • Pakendi kaal: 245g

18.00

Laos