KAUP TARTU LAOS
Laos

Interaktiivne võistlusrada lõvikoobas

Toode asub Tartu laos! 
Interaktiivne rada koos liikuva liftiga autodele on mõeldud pikaajaliseks ja loominguliseks mängimiseks. Valmistatud kõrgeima kvaliteediga, lastele ohututest materjalidest. Interaktiivne rada pakub võistluste ajal põnevat ja ettearvamatut kogemust.
INTERAKTIIVNE  võistlusrada  – loodud pakkuma põnevat ja dünaamilist kogemust mänguautodega mängides. Kogu raja pikkuses strateegiliselt paigutatud liiklusmärgid hoiatavad ja teavitavad marsruudil esinevatest raskustest/takistustest. Tunnel võimaldab võistlejatel osa teekonnast täielikus pimeduses läbida. Järgmiseks takistuseks on teetõke vahetult pärast silda. Tänu sellele saate enne torni sisenemist juhtida liiklust teemaksu kogumispunktis pöörleva rajaga, mis transpordib autod ülemisele tasandile. Siin on ka suupistepood. Raja ülemisel tasandil on ka parkla kolmele autole. Tänu parkimiskoha keskosas olevatele süvenditele on autodel stabiilne parkimiskoht ja garantii, et nad ise ei sõida. Teine, suurem ja teisaldatav blokaad võib reguleerida rajalt väljumist või silmuseid nii, et see jätkuks. Kivis on koht – kinnine parkla kahele autole. Komplekti kuulub kleebiste komplekt, mis võimaldab lapsel rada ja selle elemente loovalt kaunistada ja tähistada.
Spiraaltõstukiga TORN  – sisse- ja väljapääs võistlusrajale asuvad torni kõrval pöörleva rajaga, mis spiraalselt ülespoole keereldes transpordib autod ülemisele tasandile. Tänu läbipaistvatele seintele näeme, kuidas autod lähevad päris tippu. Lifti pinnal lohud, autod ei libise maha ja sisenevad stabiilselt. Peale pööramist rajale hakkab tuli vilkuma ja blokaad “teel” enne torni sisenemist variseb kokku ning lubab autod ohutus tempos liftile. Mis tagab kokkupõrkevaba sisenemise. Sisselülitamisel pöörleb torni kuppel ringikujuliselt valgustades rada ning saatemuusika on kõrvale meeldiv.
AUTODE KOMPLEKT  – rajaga on kaasas 4 autost koosnev komplekt, meeldivates pastelsetes toonides. Iga mänguauto on valmistatud kvaliteetsest plastikust, pöörates tähelepanu igale detailile. Mänguautode šassiil on täiendav metallratas, mis tagab stabiliseerimise parklas peatumisel või lifti sisenemisel .
MATT KAASA  – et võistlusrada oleks realistlikum, on komplektis ka paksust ja kvaliteetsest fooliumist matt. Erksad värvid, kaunid maastikud ja hariv tänavamuster on lisaeelised, mis muudavad lõbu veelgi põnevamaks . See aitab arendada iga lapse huvi autosõidu vastu.
SPETSIFIKATSIOON

  • värv: mitmevärviline
  • materjal: plastik + metall
  • toiteallikas:  2 AA patareid + 2 AAA patareid (ei kuulu komplekti)
  • lahtivolditud raja mõõdud: 70 x 38 x 25 cm
  • mati mõõdud: 87 x 57 cm
  • komplekti kaal: 1 kg
  • kaal koos pakendiga: 1,8 kg

KAASA:

  • rada
  • matt
  • 4 autot

50.00

Laos