KAUP TARTU LAOS
Laos

Eeterliku õli komplekt 10 tk. 15 ml

Toode asub Tartu laos! 
Eeterlikud õlid on taimedest saadud looduslikud aromaatsed ained, mis sisaldavad antud taimele iseloomulikke lõhnu. Eeterlikke õlisid kasutatakse laialdaselt aroomiteraapias, kosmeetikas, parfüümide tootmises, looduslikus ravis ja paljudes muudes valdkondades.

  • 10 ERINEVAT LÕHNA  – kogu komplektis on 10 erinevat lõhna nagu: eukalüpt, apelsin, piparmünt, lavendel, mänd, sidrun, vesiroos, greip, sidrunhein, bergamott. Kõik õlid on suletud pudelitesse mahuga 15 ml .
  • AROMAATERAAPIAKS  –  kogege meie maagilisi aroome otse loodusest ja saage kasu eeterlike/lõhnaõlide kasulikest omadustest. Looge oma ümbruskonnas lõõgastumise, lõõgastuse ja harmoonia õhkkond.
  • LAI KASUTUS  – eeterlikke õlisid  kasutatakse laialdaselt: õhuvärskendajates; õhuniisutid; tolmuimeja filtrid; popurrii; kaminad; difuusorid; baasõli lisamine massaaži ajal; vanni lisand; lisand juuste või naha õlitamiseks; kodukoorija lisamine; kosmeetiline lisand; auto õhuvärskendaja; sauna; riidekapi ja sahtlite jaoks.
  • VEES LAHUSTUV  – kuna õlid on vees lahustuvad,  on need ohutud isegi ultraheli niisutajate jaoks. Lisage lihtsalt paar tilka ja lülitage õhuniisutaja sisse.
  • SPETSIFIKATSIOON  – õlide arv: 10; mahutavus: 15 ml; lõhnade arv: 10; pudeli kõrgus: 7 cm; pakendi mõõdud: 20,5 x 17 x 3,5 cm; kaal: 690 g; kaal pakendis: 766 g.

20.00

Laos