KAUP TARTU LAOS
-17%
Laos

Coletto Joggy jalutuskäru, hall

Toode asub Tartu laos!
Paljude lapsevanemate kindel lemmik tänu oma ainulaadsetele funktsionaalsetele omadustele ja sportlikule elegantsile. Joggy on testitud kuni 25 kg! Pumbatud, polsterdatud rattad ületavad kergesti ebatasast maastikku, suur pikendatav UV50+ filtriga varikatus kaitseb suurepäraselt tuule, päikese ja vihma eest.
Kaasas olevad tarvikud – jalgade kate ja vihmakate muudavad kõndimise iga ilmaga lihtsamaks.
Käru on vastavalt EL standarditele mõeldud lastele kaaluga kuni 22 kg. Siiski on seda piisavalt testitud 25 kg kaalule (istmel 22 kg, tagataskus 1 kg ja korvis 2 kg).
Ruumikas, pikendatav UV50+ filtriga varikatus kaitseb suurepäraselt tuule, päikese ja vihma eest. Kaasas olevad tarvikud – jalgade kate ja vihmakate muudavad kõndimise iga ilmaga lihtsamaks. Kerge alumiiniumkonstruktsioon ja löögisummutus muudavad jalutuskäru liigutamise erinevatel pindadel lihtsamaks.
Suured pumbatavad rattad töötavad isegi kõige raskemal maastikul! Suured rattad sobivad ideaalselt erinevate marsruutide läbimiseks, kasulikud ka äärekividel sõitmisel.
Varikatus – Ruumikas, laiendatav UV50+ filtriga varikatus kaitseb last suurepäraselt tuule, päikese ja vihma eest.
Vaatlusaken – Varikatuses olev võrguga aken hõlbustab ventilatsiooni ja võimaldab jälgida, kuidas beebi jalutuskäigu ajal uinub.
Eemaldatav kaitseraud – See on valmistatud kergesti puhastatavast ökonahast. Te ei pea seda voltimiseks lahti võtma. Tänu kallutusfunktsioonile saate lapse kiiresti välja tõmmata ilma kaitserauda täielikult lahti võtmata.
Reguleeritav jalatugi – Pikk reguleeritav jalatugi pakub piisavat tuge väiksema lapse jalgadele. Joggyl on ka vanemale lapsele jalatugi, millel saab jalga puhata ega jää rippuma.
Kaasaegne voltimissüsteem – Unikaalne voltimissüsteem võimaldab vankrit kokku panna ühe käega. Tänu sellele saate selle kiiresti ja tõhusalt pagasiruumi panna
Magamisasend- Seljatoe sujuv reguleerimine ei ärata last lamamisasendisse lahtivoltimisel unest.
Stop&Go süsteem – See ei lase jalutuskärul iseenesest minema veereda.
Kaal 11,3 kg

 

 

 

 

350.00

Laos

Suuruste tabel

Istmega jalutuskäruSeljatoe mõõdeIstme mõõtmedJalatoe mõõdeKäepideme kõrgus põrandastSuurus peale voltimistTagarataste vahekaugusEsi/tagarattad
Kaal11,3 kg
Kõrgus46 cmmin. 79- max. – 111 cm30 cm
Pikkus23 cm24 cm70 cmees 21 cm cm
Laius33 cm33 cm33 cm58 cm58 cmtagumine 27 cm