KAUP TARTU LAOS
Laos

Akulaadija 6V või 12V akule

Toode asub Tartu laos! 
Professionaalne seade autode, mootorrataste ja mootorpaatide akude laadimiseks. See on universaalne, kaasaegne 6/12V alaldi, mis võimaldab laadida erinevat tüüpi akusid:  hooldusvabasid. Äärmiselt lihtne kasutada, nii et igaüks saab hõlpsasti ise sõiduki akut laadida.
Laadijal on lüliti, mis võimaldab valida aku laadimiseks vajaliku võimsuse: 6V või 12V. Lisaks on paneelil dioodid, mis näitavad seadme laetuse olekut protsentides. See on äärmiselt kerge ja väike, nii et seda saab hõlpsasti kaasas kanda ja hoida autos või kodus.

  • AKULAADIJA –  see on intelligentne laadija kõige populaarsematele 6V ja 12V akudele, mida kasutatakse auto- ja tööstussektoris. Toetab enamikku turul saadaolevaid akusid. Seda kasutatakse autode, mootorrataste ja pliiakude 20-65Ah laadimiseks . Sellel on spetsiaalne lüliti, mis võimaldab kohaneda antud akuga.Laadija on kompaktse suurusega, mistõttu on seda mugav ja lihtne hoiustada .
  • Kaasaskantav –  Tänu sellele, et MALATECi laadija on väga õhukesed patareid, on see võrreldes teiste turul saadaolevate toiteallikatega äärmiselt kerge .Seda saab hõlpsasti hoida ja transportida autos või kodus, nt riidekapis või riiulil. See võtab äärmiselt vähe ruumi. Lisaks on sellel mugav sõrmesüvenditega käepide , mis sobib igasse kätte ja võimaldab seadet mugavalt igasse kohta kaasas kanda.
  • 6V ja 12V – seadmel on lüliti, tänu millele saame enne aku laadimist valida vastavalt vajadusele 6V või 12V. Sellega saab hõlpsasti laadida populaarseid autoakusid, mootorrataste akusid ja paljusid teisi. See on äärmiselt tõhus, tõhus ja kasutab vähe elektrit.
  • Laadimistaseme näidik –  laadijal on 6 protsendimärgistusega dioodi, mis näitavad aku laetuse taset. See võimaldab laadida seadet valitud tasemeni. Tänu sellele funktsioonile ei pea te mõtlema, kas aku on piisavalt laetud – laadija lihtsalt näitab teile.
  • SPETSIFIKATSIOON  – värvus: must; materjal: plastik; väljund: AC110V/230V: DC 12V; võimsus: 4,2A; maksimaalne laadimisvool: 6A; 6 märgutuld; toitejuhtmed (pikkus): 1,5 m, seadme toitekaabel (pikkus): 1,5 m; mõõdud (pikkus/laius/kõrgus): 8,5/16/18 cm; kaal: 1,5 kg

28.00

Laos