Laost otsas

Viipega juhitav auto + pult

Toode asub Tartu laos! 
Hämmastav mänguasi, mis meeldib mitte ainult lastele, vaid ka nende isadele. Autoga ei hakka kellelgi igav! 
ŽEST JUHTIMINE –  see ainulaadne auto on valmistatud äärmiselt uuenduslike tehnoloogiate abil, nii et seda saab juhtida juhtmevaba kontrolleri kaudu. Lihtsalt pange see käele ja ongi valmis – saate sõidukit juhtida käeliigutustega. Autot saab: pöörata paremale, pöörata vasakule, liikuda edasi-tagasi, pöörata 360 kraadi ja muuta režiimi tavalisest maastikule. Mänguasjal on äärmiselt vastupidav aku, mille võimsus on 3,7 V. Seda saab laadida kaasasoleva USB-kaabli abil.
KAUGJUHTIMINE –  mänguasi on varustatud ka ülimugava ja intuitiivse puldiga, tänu millele saame sõidukit juhtida tavapärasel viisil. See on palju lihtsam lahendus, mis meeldib noorematele roolimeistritele. Kaugjuhtimispuldi kasutamine pole keeruline. Vajutades “päästikut” juhite kiirust ja “rooli” vajutades “sõidusuunda”. Kontrolleril on ka palju muid lahedaid funktsioone, nagu muusikarežiim ja maastikurežiim .
SUUR LIIKUMISVALIK –  Auto on ülimalt manööverdatav, liigub igas suunas. Sellel on nelikvedu , tänu millele ronib üles mäest, mille kaldenurk on kuni 45 kraadi! Autoga saab sooritada erinevaid akrobaatikat, näiteks 360-kraadiseid pöördeid või asendi vahetamist. Isegi kui auto tagurpidi keerab, ei pea seda ümber pöörama. See läheb kergesti igasse asendisse .
2 SÕITMISREŽIIMI  – autol on koguni 2 sõidurežiimi, mida saab muuta olenevalt maapinnast, millel see asub. Tänu sellele sobib sõiduk nii mööda korterit ringi sõitmiseks (tal on kummirattad, mis ei kriibi põrandat) kui ka asfaldil või isegi kivisel teel sõitmiseks. Võib ka mäkke ronida.
SPETSIFIKATSIOON –   materjal: plastik, kumm; režiimide arv: 2; žest juhtimine: JAH; kaugjuhtimispult: JAH; muusikarežiim: JAH; mõõdud (pikkus / laius / kõrgus): 28/18 / 6,5 cm; kaal: 0,8 kg; kaal pakendis: 1,12 kg.

 

50.00

Laost otsas

Tootekood: 00011406 Kategooriad: , ,