Laost otsas

Karaoke mikrofon lastele must

Toode asub Tartu laos! 
Karaoke mikrofon on ideaalne kingitus kõigile lastele ja teismelistele, kes armastavad laulda. Telefoni sisseehitatud liitium-polümeer aku võimaldab mänguasjal töötada mitu tundi. Saate selle kõikjale kaasa võtta ja ärge muretsege aku kiire tühjenemise pärast. Mikrofon on varustatud kahe sisseehitatud kõlariga, müra vähendamise funktsiooniga ning bassi ja kõrgete helide seadistuste võimalusega.
Mikrofon sobib laulmiseks, salvestamiseks ja karaokeks. Seda saab ühendada nutitelefoni, tahvelarvuti või teleriga Android või iOS operatsioonisüsteemiga.
Mikrofoni töö on väga lihtne. Pärast selle ühendamist Androidi või iOS -i seadmega esitatakse selle seadme valitud muusikat juhtmevaba kõlari kaudu mikrofonil. Käivitage muusikapleier või karaokeprogramm või Youtube kanal ja esitage oma valitud lugu. Heli esitatakse läbi kahe mikrofoni sisseehitatud kõlari. Tekst, mida saame laulda, kuvatakse selle seadme ekraanil, millega mikrofon on ühendatud. Laulmise ajal katab meie hääl muusikat ja väljub samal ajal sisseehitatud kõlaritest. Laulmise ajal saate reguleerida helitugevust, taustamuusika helitugevust, bassi ja kõrgete toonide taset. Saame rakendada ka kajaefekti.
Laadimisaeg ca 3-4 tundi.
Mikrofon umbes 23,5 cm x 8 cm,
Pakend ca 25 cm x 9,5 cm x 8,5 cm.

15.00

Laost otsas

Tootekood: 00008995 Kategooriad: ,
Jaga