KAUP TARTU LAOS
Laos

Tänavapuhastusmasin tarvikutega lastele

Toode asub Tartu laos! 
See on äärmiselt interaktiivne ja realistlik mänguasi, mis võimaldab lastel mängida pühkimismasina operaatori rolli. See detailne mudel avaldab muljet nii oma välimuse kui ka paljude funktsioonidega, mis muudavad mängu veelgi põnevamaks.
Esimene asi, mis tähelepanu köidab, on selle muljetavaldav ja realistlik välimus. Sellel on suured rattad, mis tagavad selle stabiilsuse. Avanevad esi- ja tagauksed lisavad autentsust ja võimaldavad lastel uurida sõiduki sisemust. Külgedel on kaks harjast, mis puhastavad erinevaid pindu.
Hõõrdeajam on funktsioon, mis võimaldab teil lihtsa tõuke ja tõmbe abil üle põranda liikuda. Teie lapsed saavad mänguasja ise lahti keerata ja kokku panna, mis on põnev mänguelement.
Kuid see pole veel kõik! Pühkimismasin on varustatud 4 erineva heli ja värvilise tulega, mida saab selle katusel olevate punaste nuppude abil sisse lülitada. Need lisavad realistlikkust ja võimaldavad lastel tunda end nende sõidukite tõeliste juhtidena.
Komplekti kuulub ka kahe vahetatava otsaga kruvikeeraja, mis võimaldab lastel seda lahti võtta ja kokku panna. See on suurepärane võimalus käeliste oskuste ja loovuse arendamiseks.
Kogu mänguasi on valmistatud vastupidavast plastikust, mis tagab selle vastupidavuse pikaajaliseks mängimiseks. Sõiduki mõõtmed on: 35 cm x 15 cm x 10 cm.
See pole lihtsalt mänguasi, see on ka tööriist laste kujutlusvõime, loovuse ja käeliste oskuste arendamiseks!
Komplekt sisaldab:
– pühkimismasin
– 2 harjast
– kahe vahetatava otsaga kruvikeeraja
Sõiduki mõõtmed: 35cm x 15cm x 10cm
Pakendi suurus: 41,5 cm x 22 cm x 12,5 cm
Sellel on CE sertifikaat  ja see vastab  EN71 standardile.  Mänguasi on mõeldud  üle 3-aastastele lastele.

30.00

Laos