KAUP TARTU LAOS
Laos

Puidust mänguköök tarvikutega, valge

Toode asub Tartu laos! 
Suur valge puidust lasteköök.Lapsed armastavad mänguasju, tänu millele saavad nad tunda end täiskasvanuna, täites oma igapäevaseid kohustusi, matkides käitumist. Kahtlemata mõjub selline mänguvorm positiivselt lapse arengule ning arendab kujutlusvõimet ja käelisi oskusi.
NAGU PÄRIS KÖÖGIS
Pliit on varustatud 3 nupuga põletite ja ahju jaoks , mis keeramisel teevad iseloomulikku plõksuvat häält.
Maitsvamate roogade valmistamiseks vajalike toodete hoidmiseks tuleb kasuks suur lahtikäiv külmik. Külmkapis on riiul, nii et toiduvalmistamise tarvikute jaoks on ruumi piisavalt.
Ülemine kapp peaks sisaldama kõige vajalikumaid tarvikuid, nagu puidust söögiriistad ja potid , mida on vaja toidu valmistamiseks.
Väike kokk saab samal ajal rooga mikrolaineahjus küpsetada, süüa teha ja soojendada. Pärast toiduvalmistamist saab kõiki nõusid pesta mahukas kraanikausis ja nõud oma kohale ära panna.
PALJU FUNKTSIOONE ÜHES ​​KÖÖGIS
Pliit võimaldab lõbutseda mitte ainult söögitegemise ja toitude valmistamise vallas. Pesumasin, mis asub ahju kõrval, pakub pesupesemisel lõbu. See on suurepärane samm, et õpetada oma lapsele iseseisvust ja vastutust igapäevaste ülesannete täitmisel.
Lisaks on köögis hoolitsetud selliste detailide eest nagu puidust söögiriistade konksud, tänu millele on need alati käepärast.
KAASAS 5 KÖÖGILISAVARUST:

  • Kruus
  • Kaanega praepann
  • Lusikas
  • Nuga

Kõik elemendid on valmistatud puidust ja kaetud lastele ohutu värviga.

SPETSIFIKATSIOON:

  • Mõõdud: 92 x 74,5 x 25,5 cm.
  • Alates: 3 aastat

160.00

Laos