KAUP TARTU LAOS
Laos

Puidust mänguköök tarvikutega

Toode asub Tartu laos!
Lapsed on loomult uudishimulikud maailma vastu ja neile meeldib teisi jäljendada. Nad õpivad vaatlemise ja mängu kaudu. Puidust köök on fantastiline  viis atraktiivseks ajaveetmiseks  lastele, kes armastavad majapidamist ja söögi valmistamist. See võimaldab teil mängida rolle  juba varases eas ja  sellel on hariv funktsioon. Toode on suurepärane idee igavuse peletamiseks, eriti kui väljas on halb ilm.
VALGUS JA HELID – köögiga tuleb kaasa lamp, mille saab panna kapi alla, kappi või ahju. Valgustus annab lapsele tunde nagu päris köögis, veelgi enam mõjub see siis, kui toas on juba pime.Lisaks teevad ahju nupud keeramisel iseloomulikku klõpsatust.
TARVIKUD – komplekti kuulub 4 lusikat, pott, pann ja kaas. Kraanikauss on eemaldatav, laps/vanem saab selle veega täita ja ‘mustad’ nõud pärast mängimist pesta.
PUIT – toode on valmistatud kvaliteetsest puidust, mis mõjutab selle kasutusaega ning kõige pisemate turvalisust ja tervist.
Puidust köök mitte ainult ei paku lõbu, vaid arendab ka kujutlusvõimet ja stimuleerib loovat mõtlemist, õpetab meeskonnatööd ning parandab sotsiaalseid ja integratsioonioskusi; suurendab käelist ja näitlemisoskust. See võib saada inspiratsiooniks lapsele ja aidata kaasa tulevase koka edule.
SPETSIFIKATSIOON- vanus: 3+; materjal: puit; värv: valge / beež / kuldne; lambi toide: 3x AAA; mõõtmed (laius / kõrgus / sügavus): 87 x 59,5 x 29,5; mõõdud pakendis (laius / laius / sügavus): 67,5 / 36,15; kaal koos pakendiga: 8,6 kg.

98.00

Laos