KAUP TARTU LAOS
-11%
Laos

Puidust lasteköök XL heli, valguse ja tarvikutega, helepruun

Toode asub Tartu laos!
LED  
VALGUS JA HELID – köögiga tuleb kaasa LED lamp, mille saab paigutada nii kapi alla, kappi kui ka ahju – valik on Sinu! Valgustus tekitab lapses tunde, nagu oleks ta päris köögis ja efekt on veelgi suurem, kui tuba on pime ning lamp võimaldab lapsel nukkudele, kaisukarule või nende vanematele õhtusööki valmistada. Lisaks teevad ahjus olevad põletid nuppe keerates klõpsu! Teie laps tunneb rõõmu – köök võimaldab palju tunde lõbutseda.
TARVIKUD –  komplekti kuulub 4 lusikat: kulp, spagetilusikas, pilusikas ja pastakulp; pott, pann ja kaas. Pliidi kraanikauss on eemaldatav, laps/vanem saab selle veega täita ja ‘mustad’ nõud pärast mängimist pesta.
PUIT –  pliit on valmistatud kvaliteetsest puidust, mis mõjutab oluliselt selle kasutamise pikkust ning laste ohutust ja tervist. See on ajatu pakkumine, mis rõõmustab iga last. Tänu klassikalisele välimusele on see alati olnud väga populaarne. Erakordselt hoolikas töötlus, esteetiline viimistlus ja tähelepanu pisimatele detailidele lisavad väärtust ja pakuvad silmailu. Köök võib edukalt täita ka dekoratiivset funktsiooni ja kaunistada lastetuba.
MÕJUTAB LAPSE  ARENGUT – rollimäng ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid arendab ka kujutlusvõimet ja ergutab loovat mõtlemist, õpetab rühmade koostööd ning parandab sotsiaalseid ja lõimumisoskusi. See suurendab käelisi ja näitlemisoskusi ning  võib saada ka inspiratsiooniallikaks ja aidata kaasa tulevase koka edule.
SPETSIFIKATSIOON  – vanus: 3+; materjal: puit; värvus: helepruun + valge; lambi toide: 3 x AAA patarei (ei kuulu komplekti); mõõdud: 80×80,5x24cm; komplekti kaal: 12,7kg; kaal koos pakendiga: 13,65 kg.
SPETSIFIKATSIOON

  • vanus: 3+
  • materjal: puit
  • värvus: tumepruun + valge
  • lambi toiteallikas: 3 x AAA patareid (ei kuulu komplekti)
  • mõõdud: 80×80,5x24cm
  • komplekti kaal: 12,7 kg
  • kaal koos pakendiga: 13,65 kg

125.00

Laos