KAUP TARTU LAOS
Laos

Pehmed püramiidklotsid mängukaru

Toode asub Tartu laos! 

 • Beebidele mõeldud õppekomplekt on põnev lõbus ja õppimine ühes! Püramiid ja klotsid on valmistatud pehmest kummimaterjalist, tagades ohutuse. Ideaalne tööriist oma oskuste arendamiseks ja maailma sõbralikuks avastamiseks!
 • Hariduskomplekt, mis on loodud noorimate maadeavastajate oskuste ja uudishimu arendamiseks! Meie komplekt ei paku mitte ainult tundide kaupa põnevat lõbu, vaid keskendub ka lapse igakülgsele arengule läbi erinevate elementidega suhtlemise.
  Komplekti keskseks punktiks on võluv kaisukaruga püramiid, mis mitte ainult ei ärgita beebit mängima, vaid parandab ka tema motoorseid oskusi, korraldades erineva suuruse ja huvitava mustriga ringe. Valge kaisukaru seisab uhkelt püramiidi tipus, lisades kogu konstruktsioonile võlu ja inspireerides edasist uurimist.
  Kuid see pole veel kõik! Komplekti kuulub ka 6 klotsi, millest igaühel on hariv funktsioon. Pakkudes õppeelemente, nagu numbreid, tähti, pilte puuviljadest, loomadest ja kujunditest, muutuvad klotsid mitte ainult lõbusaks tööriistaks, vaid ka väikelapse teadmiste aardeks. Laps saab nendega mängida, õppides põhimõisteid, arendades kognitiivseid oskusi ja äratades loovust.
  Tasub teada, et kõik komplekti kuuluvad mänguasjad on valmistatud turvalisest ja pehmest kummimaterjalist, tagades ohutuse ja mugavuse mängu ajal. Meie väikelastele mõeldud õppekomplekt pole mitte ainult lõbus, vaid ka täis võimalusi sõbralikult ja ligipääsetaval viisil õppida, areneda ja maailma avastada.
  Pakendi suurus:
  23cm x 16,5cm x 6,5cm

25.00

Laos