KAUP TARTU LAOS
Laos

Magnetklotsid pallirada helendavate pallidega 292-osaline

Toode asub Tartu laos! 
Helendav palli liumägi on põnev mänguasi lastele, mis pakub palju tunde ja meelelahutust. Selles on ühendatud kahte tüüpi mänguasjad – magnetklotsid ja liumägi. Mänguasjal on hariv funktsioon. See võimaldab arendada käelisi oskusi raja ehitamisel, loovust ning julgustab katsetama ning looma uuemaid hooneid ja rajatisi. 
Liumägi koosneb mitmest omavahel ühendatud magnetelemendist, millel libisevad hõõguvad pallid. Osadel raja elementidel on sees LED-dioodid, aga ka väikesed helkurid, mida saab raja äärde paigutada, valgustavad seda. Valgustus pakub veelgi lõbusamat ja atraktiivsust. Komplekt sisaldab juhiseid, mis näitavad näidiskonstruktsioone.  
Ehitage kaldteede, aasade ja takistustega rada, mida teie laps saab vabalt kombineerida ja korraldada. Iga ploki otsas on magnetid või riivid, mis tõmbavad üksteist ligi ja võimaldavad luua kolmemõõtmelisi struktuure, millel väike helendav pall mööda jookseb. 
Komplektis on 292 elementi. 
Elemendid: 
 – hõõguvad pallid, hõõguvad elemendid 
– tavalised pallid 
– magnetplokid 
– kleebised 
– näidisjuhised 
– kujukesed 
 palli läbimõõt:  2,5 cm 
Pakendi suurus:
Mõõdud 51cm x 40cm x 10cm 
Kõik esitatud mänguasja elemendid on valmistatud sertifitseeritud materjalidest, mis on lastele ohutud. Komplektil on CE sertifikaat, seega on see ideaalne kingitus lastele – eriti üle 3-aastastele. Sellele tasub tähelepanu pöörata, sest pakis on palju väikese suurusega esemeid. Kaasas 1,5 V LR1130 ja LR41 patareid. 

110.00

Laos