KAUP TARTU LAOS
Laos

Maagiline lendav haldjas-nukk

Toode asub Tartu laos! 
Käsitsi juhitav roosa maagiline lendav haldjas, mis viib lapsed maagilisse maailma. See õhus hõljuv lummav kuju pole mitte ainult põnev vaatemäng, vaid ka interaktiivne meelelahutus. Varustatud anduriga reageerib käeliigutustele ja võimaldab seeläbi oma kõrgust kontrollida.
Sädelevate värviliste tulede ja pöörlevate tiibadega loob haldjas ainulaadse maagilise muinasjutu atmosfääri. Tema roosa riietus ja tiivad annavad talle võlu ja näevad välja nagu tegelane muinasjutumaalt.
See lendav haldjas ei paku mitte ainult suurejoonelist meelelahutust, vaid on ka suurepärane võimalus ergutada laste kujutlusvõimet ja loovust. Lapsed on üllatunud, kui nad vaatavad, kuidas õhus hõljuv haldjas neile lõputuid elamusi ja rõõmu pakub.
Mänguasja on lihtne kasutada ja see pakub samal ajal palju emotsioone. See on ideaalne kingitus väikestele unistajatele, kes armastavad muinasjutte, muinasjutte ja salapäraseid seiklusi. Maagiline lendav haldjas toob koju maagia puudutuse ja tagab unustamatud hetked igale lapsele.
Laadimine toimub USB kaabli kaudu, mis kuulub komplekti.
Tööaeg pärast täislaadimist: umbes 8 minutit
Laadimisaeg: ca 1 tund
Pakendi suurus:
Mõõdud 19 cm x 16 cm x 5,5 cm
Nuku mõõdud:
18cm x 14cm
Sellel on CE sertifikaat ja see vastab EN71 standardile. Mõeldud 3-aastastele ja vanematele lastele.

15.00

Laos