KAUP TARTU LAOS
Laos

Helendavad magnetklotsid-pallirada 150-osaline

Toode asub Tartu laos!
Helendav palli liumägi on põnev mänguasi lastele, mis pakub palju tunde ja meelelahutust. Selles on ühendatud kahte tüüpi mänguasjad – magnetklotsid ja liumägi. Mänguasjal on hariv funktsioon. See võimaldab arendada käelisi oskusi raja ehitamisel, loovust ning julgustab katsetama ning looma uuemaid hooneid ja rajatisi.
Liumägi koosneb mitmest omavahel ühendatud magnetelemendist, millel libisevad hõõguvad pallid. Osadel raja elementidel on sees LED-dioodid, aga ka väikesed helkurid, mida saab raja äärde paigutada, valgustavad seda. Valgustus pakub veelgi lõbusamat ja atraktiivsust. Komplekt sisaldab juhiseid, mis näitavad näidiskonstruktsioone.
Ehitage kaldteede, aasade ja takistustega rada, mida teie laps saab vabalt kombineerida ja korraldada. Iga ploki otsas on magnetid või riivid, mis tõmbavad üksteist ligi ja võimaldavad luua kolmemõõtmelisi struktuure, millel jookseb väike helendav pall.
Komplektis on 150 elementi.
Määra elemendid: 
– hõõguvad pallid, hõõguvad elemendid
– tavalised pallid
– magnetplokid
– kleebised
– näidisjuhised
palli läbimõõt:  2,5 cm
Pakendi suurus:
41 cm x 32 cm x 8,5 cm
Kõik käesoleva mänguasja elemendid on valmistatud lastele ohututest, sertifitseeritud materjalidest. Komplekt on CE-sertifikaadiga ja seega ideaalne kingitus lastele – eriti lastele vanuses 3 aastat ja vanemad. Tuleb märkida, et pakend sisaldab palju väikeseid osi. Kaasas 1,5 V LR1130 ja LR41 patareid.

 

70.00

Laos