KAUP TARTU LAOS
Laos

Helendavad magnetklotsid-pallirada 110-osaline

Toode asub Tartu laos!
Magnetklotsid on suurepärane hariv mänguasi, see arendab lapse loovust, õpetab kannatlikkust ja keskendumist. Väikestele ehitajatele on see väljakutse. Rõõm ja rahulolu oma projektide loomisest kasvatab enesekindlust ning arendab käelisi oskusi ja täpsust. Erinevad kujundid ja värvid ergutavad teie lapse meeli. Mäng innustab lapsi olema loominguline ja aitab neil areneda mitmel tasandil.
Klotsid on ülikerged ja vastupidavad, nende abil saate luua radu, mänguväljakuid ja ehitisi, millest hõõguv pall võidab. Ehitage kaldteede, aasade ja takistustega rada, mida teie laps saab vabalt kombineerida ja korraldada. Pallirada, mis sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele.
Komplekti kuuluv brošüür näitab näidisradasid. Mõnel elemendil on sisseehitatud valgustus, mis tagab mänguasja suurejoonelise välimuse.
Laps saab mängida üksi, koos sõprade või vanematega, korraldades võistlusi – kelle pall jõuab esimesena finišisse? Seda saab olema väga lõbus vaadata.
Koosneb elementidest:
– hõõguvad pallid, hõõguvad elemendid
– magnetplokid
– kleebised
Pakendi suurus:
Mõõdud 30cm x 20cm x 18cm
Kõik esitatud mänguasja elemendid on valmistatud sertifitseeritud materjalidest, mis on lastele ohutud. Sellel komplektil on CE sertifikaat  , seega on see ideaalne kingitus lastele – eriti üle  3-aastastele . Sellele tasub tähelepanu pöörata, sest pakis on palju väikese suurusega esemeid. Kaasas 1,5 V LR1130 ja LR41 patareid.

50.00

Laos