KAUP TARTU LAOS
Laos

Elektrirong raudteega 9m

Toode asub Tartu laos! 
Kas teie laps armastab ronge? Rööbastega elektrirong on ideaalne kingitus, mis kindlasti meeldib igale lapsele, olenemata soost! Linn on suurepärane mänguasi pikkadeks tundideks koos vanematega.
ELEKTRIRAUDTEE 86 ELEMENDIGA – komplekt koosneb 86 täpselt valmistatud ja kenasti viimistletud elemendist, mida  saab oma ideede  järgi järjestada. Komplekti kuuluvad muuhulgas  rööbastee, rong, vagunid, tõstehoovaga sild, puude komplekt ja märgid. Raudtee ja rongi elemendid on ühendatud spetsiaalsete konksude abil, mis asuvad veduri ja iga vaguni otsas. Rööbastele on spetsiaalsed hoovad. Tänu neile saab teie laps igal ajal masina marsruuti muuta .
9 MEETRIT LÕBU –  raja kogupikkus on 9 m! See võimaldab mis tahes paigutuskonfiguratsioone ja tähendab, et laps saab iga kord ehitada erineva raja, nii et lõbu ei muutuks üksluiseks.  Raja fragmente saab lihtsalt ja kiiresti omavahel ühendada ning tänu tihvtidele püsib struktuur mängimise ajal stabiilne. Lisaks sisaldab komplekt aksessuaare nagu autod, puud ja sildid, mis muudavad melu realistlikumaks ja teie laps saab kujundada radade ümber maastikku. Lisaks saab seda rada kombineerida mõne teise sama sarja rajaga. Neil on sõidukitel samad konksud ja üksikute rööbastee tükkide ühendused.
ERGUTAB KUJUTUSALA  – mänguasi ergutab kujutlusvõimet ja paneb lapse loovalt mõtlema. Võimalus teha ise radu ja neid ehitada ning seejärel kujundada ja luua maastikku nende ümber on lõbus kõigile . Nende loodud radade katsetamine on igale lapsele lõbus. Veduriga mängimine arendab motoorseid ja käelisi oskusi. Mängu kaudu õpib väikelaps loogilist mõtlemist, esemete kasutamist ja nende omavahelist sobitamist.
PÄRIS RONGI IMITEERIMINE  – rong on loodud pisidetailideni imiteerima tõelist masinat. Kui rong on sisse lülitatud, liigub see omal jõul mööda rööpaid, tõmmates külge kinnitatud vaguneid. Komplekti kuulub ka tunneliga sild, mida teie laps saab nupu abil juhtida. Rongi ülesõidukoha avamine või sulgemine.
SPETSIFIKATSIOON  – raja pikkus: 9m; elementide arv: 86; vagunitega veduri mõõdud: 60/2,5/3cm; Jõulupuu mõõdud: 4,5/7,5cm; kokkupandud raja mõõdud: 170/98,5/11 cm; kaal koos pakendiga: 2,135 kg.
KAASAS

  • vedur + 4 sõiduautot
  • 5 hoonet
  • sild tunnelitega
  • tarvikud x19
  • 43 tükki rada

50.00

Laos