KAUP TARTU LAOS
Laos

Ehete valmistamise komplekt

Toode asub Tartu laos! 
Loominguline komplekt tüdrukutele mõeldud käevõrude ja ripatsidega kaelakeede valmistamiseks võimaldab lastel nautida tunde lõbusaid ja lõputuid ideid. Oma kaunite ehete käevõrude ja kaelakeede loomiseks. Laps saab arendada oma kujutlusvõimet ja loovust. Tüdrukud saavad luua DIY käevõrude või kaelakeede mis tahes kombinatsioone ja konfiguratsioone.
 TÕMBLUKUGA KARP  – komplekt on kerge ja käepärane, mis tähendab, et laps saab selle lihtsalt lasteaeda, sõbra juurde või aeda kaasa võtta. Kogu komplekt on pakendatud ilusasse lukuga karpi, lisaks on lahtrid, konksud ja ruum ripatsite jaoks.  See võtab vähe ruumi ning selle ladustamine ja transportimine on lihtne. Lisaks saad kõik komplektis sisalduvasse kingikotti panna ja tütrele nigulapäevaks või sünnipäevaks kinkida.
VÕIMAS KOMPLEKT –  69 elemendist koosnev komplekt võimaldab teie lapsel luua muinasjutuliselt värvilisi erineva kujuga ja erinevate motiividega käevõrusid ja kaelakeesid. Komplektis on 3 kaelakee alust ja 3 käevõru millele saab panna helmeid ja ripatseid .
ÕPPIMINE JA LÕBU  – helmestega mängimine avaldab positiivset mõju lapse arengule, kujundab tema kunstioskusi koos kujutlusvõime arenguga, harjutades keskendumist; arendab käelisi oskusi ja ergutab loovust ning eakaaslastega mängides õpetab rühma koostööd ning parandab sotsiaalseid ja lõimumisoskusi.
SPETSIFIKATSIOON  – värv: mitmevärviline; käevõru pikkus: 15 – 20 cm; kaelakee pikkus: 40 – 45 cm; kasti mõõdud: 9,5 x 9,5 x 5 cm; pakendamine; kaal: 221 g; kaal pakendis: 289 g.
KAASAS

  • 3x käevõru
  • 3 x nöörkett
  • 20 x ümmargune ripats
  • 20 x lamedad ripatsid
  • 21 x figuurripatsid
  • 1x ümbris
  • 1 x kaunistuskott

22.00

Laos