KAUP TARTU LAOS
Laos

Aerodünaamiline auto- õhupalliheitja

Toode asub Tartu laos! 
Ideaalne mänguasi lastele, kes soovivad õppida füüsika põhiseadusi. Lõbusal ja lihtsal viisil saab edasi anda teadmisi aerodünaamikast ja selgitada objektide liikuma panemise põhimõtteid. Mäng toetab lapse arengut, ergutab kujutlusvõimet ja toetab käe-silma koordinatsiooni arengut.
LÕBUS  – õhupallide pumbaga täitmine ja nendega ühendatud autode ärasõitmise jälgimine, kiirendades tänu täispuhutud õhupallist väljuvale õhule, on suurepärane lõbu väiksematele ja suurematele lastele.
ÕPETAB  –  see on aerodünaamiline mänguasi, mille disain kasutab ja esitab lapsele atraktiivsel viisil füüsikaseadusi. Juba ammu on teada, et õpe mängu kaudu on kõige tõhusam õppevorm, seega tutvustab mänguasjapump lapsele huvitaval viisil teadusmaailma, mis võib olla suurepärane sissejuhatus tema haridusse.
ARENDAB  –  õhupalliheitja arendab lapse käelisi oskusi ja väikeste käteosavust. See on ideaalne mänguasi kannatlikkuse ja koordinatsiooni harjutamiseks, avaldades samal ajal positiivset mõju ka kujutlusvõimele.
KAASAS AUTOD JA ÕHUPALLID  – mänguasjapump on lõbutsemiseks valmis ega vaja akusid. Tema komplekti kuulub kaks autot ja koguni 12 õhupalli, mis tuleb lihtsalt pumbaga täis puhuda, et lõbutseda .
SPETSIFIKATSIOON  – pumba mõõdud: 23/12/12 cm; auto mõõdud: 10/6/5 cm; kaal: 0,340 kg; kaal pakendis: 0,439 kg.

KAASA:

  • push-up
  • 2 autot
  • 2 klappi autode pumpamiseks
  • 12 õhupalli

15.00

Laos