KAUP TARTU LAOS
Laos

3D pliiats+stardikomplekt roosa

Toode asub Tartu laos! 
3D-pliiats, tänu millele saate luua kolmemõõtmelisi kujundeid ja siin on ainsaks piiranguks teie kujutlusvõime. Komplekti kuuluvad värvilised täiteplastikud kogupikkusega umbes 6m.Selle “võlupliiatsiga” mängimine on väga lihtne ning samal ajal uskumatult põnev. Pliiats on ülimalt käepärane ja lihtsalt kasutatav, kerge ja mobiilne, võid selle kaasa võtta kuhu iganes soovid. Loo huvitavaid ja üllatavaid mustreid, jaga oma loovust sõpradega! Kõik, mida pead tegema, on asetada kassett vastavasse anumasse ja vajutada nuppu seadme soojendamiseks. Kujundeid saate luua mõne sekundi pärast.
Kuidas 3D-pliiats töötab?
Loomise alustamiseks ühendage pliiats USB-kaabli abil vooluvõrku ja vajutage käivitusnuppu.
Kui pliiats on kasutamiseks valmis, muudab seadme LED-diood oma värvi. Seejärel pange lihtsalt pliiatsis olev hõõgniit selleks ette nähtud auku ja me saame hakata looma.
Kui soovime värvi muuta, eemaldame lihtsalt eelnevalt sisestatud hõõgniidi ja asendame selle enda valitud erinevat värvi kassetiga
Pliiatsil on kolm nuppu:
– 3D-printimise sisse/välja,
– hõõgniidi kiiruse reguleerimine. (kasseti) väljutamine
– hõõgniidi eemaldamine otsikust
Komplekti kuulub:
– 3D pliiats
– USB laadija
– PCL kassetid (umbes 6 m)
– pastaka alus Pliiatsi
pikkus ca 19 cm
Pärast mängimist lülitage mänguasi täielikult välja ja veenduge, et kassett ei jääks printeri otsikusse, kuna see võib mänguasja kahjustada.

28.00

Laos